KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14024087
nr 1402 4087
Pontus Ljungberg
(f. 1945), Sverige
Blyerts, Signerad, daterad 67, par. Motivet: 32x20, yttermått inklusive ram: 51x42 cm
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
Utrop:
300 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:55:44
Pontus Ljungberg
Läs mer om Pontus Ljungberg